Творчий вечір з Олександром Хакімовим

 

28 серпня в Українському домі пройшов неординарний захід - творчий вечір з Олександром Хакімовим.

Що таке творча енергія? Що або хто є її джерелом? Чи кожен може творити?

На ці та багато інших питань бажаючи змогли отримати відповіді на лекції відомого письменника, громадського діяча, художника, філософа, психолога Олександра Геннадійовича Хакімова.

Олександр Хакімов багато років подорожує по світу і знайомить людей з основами ведичного знання, яке розкриває закони всесвіту в усій їхній повноті. Справа всього його життя - це просвітницька діяльність, яка розкриває людям вічні закони буття. Його лекціям притаманні чіткість і чистота думки, яскрава образність і дохідливість.

Творчий вечір включав в себе: лекцію А. Хакимова про творчість, знайомство з стародавньою наукою ведичних мантр, феєричний спектакль під назвою «Діагноз: вічність» у виконанні сучасного театру «Натавара» Акустичне супровід: Shanti People разом з Анатолієм Гернаденко і Оленою Топольською (Вокал, Ханг, Флейта).

Спектакль відкрив перед глядачем таємниці Творіння, повідає про поневіряння душі в океані матеріального світу і, можливо, змусить замислитися над сенсом буття.

«Мистецтво - це особлива сфера життя. У нього є своє призначення - проникати в такі сфери, куди важко увійти за допомогою сучасної науки, логіки або звичайного життєвого досвіду. Часом філософія безсила, так як більшість людей не розуміє її глибокого сенсу, але мистецтво може донести знання за допомогою метафор, музики. Театр - це синтез усіх видів мистецтв і могутній спосіб морального піднесення цивілізації, культури» - говорить Олександр Хакимов.

Графік роботи:

28 серпня

18:00