Творчий вечір Олексія Мочанова

 

1 вересня 2018 року Олексій Мочанов та гурт «Акустичні люди» провели  творчий вечір в концертній залі Українського дому.

Олексій Мочанов – відомий український суспільний діяч, кар’єра якого містить епізоди з автоспорту, журналістики, роботи на телебаченні, а також волонтерську діяльність. Авторський музичний проект Олексія Мочанова під назвою “Акустичні Люди” - це результат багатого життєвого досвіду, що знайшов втілення у піснях, які вже стали улюбленими серед українських радіослухачів.
Олексій Мочанов та гурт  “Акустичні Люди” подарували слухачам  чудову музику у звучанні акустичних інструментів та розмірковували  разом на вічні теми, які розкривав автор у текстах своїх пісень.
Жага перемоги, цінність дружньої підтримки, любовна лірика та довгі подорожі – що може бути більш справжнім? Все це глядачі почули, а також поспілкувались  у теплій, дружній атмосфері.
Атмосфера була більше аніж дружньою, вона була братньою, враховуючи те, що в залі були присутні воїни, які захищають нашу Державу від російської агресії на сході України.

Графік роботи:

01 вересня