Тиждень китайсько-українського культурного обміну «Один пояс, Один шлях». Новий образ Шовкового шляху.

 

З 25 по 29 квітня 2017 року в Українському домі за підтримки Посольства КНР в Україні проходив Тиждень китайсько-українсько культурного обміну «Один пояс, Один шлях».

Це був спільний проект: Центральної академії мистецтв КНР; Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури України; Союзу міст Шовкового шляху, а ініціатором - спільний інноваційний центр досліджень мистецтва Шовкового шляху Центральної академії мистецтв КНР - ПАО «Чжун дянь Медіа», за підтримки: Посольства України в КНР - Посольства КНР в Україні.

Куратором виставки був Ректор Китайської Центральної академії художніх мистецтв - Фань Ді’ань.

Виставка присвячена темі «Шовкового шляху», продемонструвала самі свіжі роботи митців з Центральної академії художніх мистецтв, що включають китайський національний живопис гохуа, масляні картини, гравюри, кераміку, ювелірні вироби, портрети та інші види мистецтва, які відображають різні аспекти художньої творчості Шовкового шляху, а також демонструють новий вигляд китайського сучасного художнього мистецтва. Сподіваємось, що відвідувачі виставки відчули емоції усіх культур, що пронизують Шовковий шлях.

Графік роботи:

25-29 квітня