Свято Соборності в Українському домі

22 січня о 19:00 в актовій залі Українського дому зібралися  українські діячі  культури, мистецтва, поети, кобзарі, учасники АТО та волонтери для святкування Дня Соборності.
 
Директор Українського дому Юрій Стельмащук, вітаючи присутніх із Днем Соборності, зазначив, що головною метою сьогодення є досягнення єдності країни. "Важкі випробування, які пройшла Україна  в 2014 році, – сказав Юрій Стельмащук, – довели незламність нашого народу. Віра і згуртованість допоможе нам перемогти в боротьбі за честь і свободу".
 
Під час заходу відбулася презентація нових видань Історичного клубу «Холодний Яр» про боротьбу за Українську державу в 1914 – 1930 роках. Зокрема, було представлено документальні  книги  Романа Коваля “Сто історій Визвольної війни” та  Бориса Монкевича “Похід Болбочана на Крим”. Уривки творів   прочитали народна артистка України Галина Яблонська, заслужений артист України Євген Нищук та Іван Марченко, випускник Театрального університету ім. Івана Карпенка-Карого.
 
Вечір супроводжувався піснями про Визвольну боротьбу. Заключним акордом свята стала прем’єра документального фільму “Воля України – або смерть!”, створеного за участю клубу “Повстанець” та Всеукраїнської громадської організації “Не будь байдужим!”.
 
Зібрані кошти на заході було передано Фонду «Воїни добра».
 
Свято Соборності, яке тривало понад три години, організували Український дім та Історичний клуб “Холодний Яр”.