Свято сили, здоров’я та краси «Код нації»

 

28 червня 2017 року, в День Конституції України, Український дім гостинно відчинив свої двері і запросив  всіх бажаючих  відвідати свято сили, здоров'я та краси української нації. Метою сімейного свята  в Українському домі  стало створення мотивації здорового способу життя, заняття спортом молоді.

В програмі заходу проходили показові виступи з карате, чоловічого та жіночого воркаут-фристайлу, чирліндигу. Кульмінацією свята було встановлення нового рекорду України від найсильніших жінок світу Ольги Лящук та Лідії Гунько які естафетно підняли 35 раз 40-а кілограмову гантелю майже за 2.5 хвилини.
Для дітей була організована дуже цікава програма: анімація, шоу програми та мастер-класси від компанії Event-kids "Майстерня Мрій" #kidsmaster  та партнера шоу-програм для дітей Amadorlab і Марії Ткаченко.
Організаторами та партнерами свята за здоровий спосіб життя та популяризацію спорту в кожній родині традиційно були: ДП «Український дім», Міністерство Молоді та Спорту України, та  «Мега Турнік», ГК TeleTrade, БО «Благодійний Фонд «Український Дім», Спільна Перемога Балто-Чорноморський Благодійний фонд.

Графік роботи:

28 червня

з 12.00 до 18.00