Свято починається, ялинка прикрашається!

 

5 грудня в Українському домі на Європейські площі діти разом із талановитими гостями прикрасили Народну ялинку.

Свято розпочалось із концерту.  На сцені виступали талановиті діти: танцювальні колективи, співаки, гімнасти. Громадська організація «Творчі мами» провела майстер-класи з виготовлення прикрас для ялинок. «Сьогоднішній захід, це частинка різдвяної казки, яку Український дім подарував малечі. Діти із задоволенням і великою зацікавленістю робили прикраси, старались усе акуратно вирізати, зшивати, і,  головне, хотіли робити це абсолютно самостійно», - розповідає Інна Коляденко, керівник проекту «Творчі мами».

Після виготовлення іграшок, діти прикрашали Народні ялинку. Завершився захід конкурсами і розіграшами призів.

«Для мого синочка і дітей моїх друзів, це особливий захід. Прикрашання ялинки допомагає відчути наближення Різдва, довгоочікуваних свят. Крім того, дитина вірить у Святого Миколая, і цей захід допомагає їй ще більше повірити у святкове зимове диво»,- ділиться враженнями молода мама Наталія Вудвуд.

Нагадуємо, головні святкування Нового Року в Українському домі відбудуться з 25 грудня по 10 січня. Незабутня вистава «Пригоди козаків у Грузії» відправить діток у казкову подорож, під час якої на них чекає море пригод, нові друзі та небезпечні перешкоди.

 

Графік роботи:

5 грудня

12:30