Свято культур в Українському домі

 

За новітньою українською традицією в Українському домі відбувалося Свято культур – «Міжнародний фестиваль мов та культур», в якому взяли участь представники з понад 22 країн світу.

На фестивалі було представлено експозиціями та традиційними національними кухнями і багато екзотичних та відомих нам країн нашої прекрасної Землі – Палестини, Індії, Японії, Туреччини, Грузії, Молдови, Білорусі, Словенії , Чехії, Танзанії, В’єтнаму та багато інших.

Організаторами цього видовищного культурного дійства стали низка організацій, утому числі і Українсько-турецький культурний центр «Сяйво», Міжнародна школа «Меридіан», Київський університет імені Бориса Грінченка, Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова, Міністерство культури України, Міністерство науки і освіти України, Міністерство молоді та спорту України, а також Київська міська державна адміністрація.

У рамках заходу учасники ознайомили відвідувачів зі своїми традиціями та культурою, демонстрували пісні та танці, притаманні презентованим ними країнам, тішили гостей яскравими виступами з національним колоритом, а також представляли майстер-класи з різних видів мистецтва. Приємним сюрпризом від організаторів став ярмарок, на якому можна було скуштувати національні страви різних народів світу, придбати сувеніри і подарунки на згадку про захід.

Свято вдалося на славу. Гості та відвідувачі отримали чимало позитивних емоцій та гарних вражень.

Графік роботи:

22 квітня

11:00 - 17:00