Стратегічна сесія «Економічний розвиток Київської області»

 

10 липня  в Українському домі на Європейські площі  відбулась стратегічна сесія «Економічний розвиток Київської області».

Під час заходу обговорювались та вирішувались важливі питання та проблеми, а саме: розвиток малого та середнього підприємництва, створення Гавані для великих платників податків; залучення інвестицій у столичний регіон (міжнародні технічна допомога та грантові програми, інвестиційні проекти, PR, маркетинг, виставки, конференції тощо); стратегія економічного розвитку Київщини, необхідність дебюрократизації та дерегуляції.

Захід мав на меті окреслити найсерйозніші нагальні проблеми та визначитись з першочерговими кроками, необхідними для зростання столичного регіону.

У стратегічній сесії взяли участь представники Київської обласної державної адміністрації, Департаменту економічного розвитку і торгівлі КОДА, проекту програми розвитку ООН, Міжнародного трейд-клубу, мери міст обласного та районного значення Київської області, голови райдержадміністрацій, керівники великих підприємств і малого та середнього бізнесу, члени спілок роботодавців, промисловців і підприємців, Постійний Представник МВФ, представники Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), Європейського Банку Реконструкції та Розвитку (ЄБРР), Європейського інвестиційного банку, Інституту Громадянського Суспільства, Центру політико-правових реформ, Міжнародного центру перспективних досліджень тощо.

Захід ініційований першим заступником голови Київської обласної державної адміністрації Левом Парцхаладзе та Департаментом економічного розвитку і торгівлі КОДА.

Київська книжкова виставка до Дня Знань

Графік роботи:

10 липня

З 11:00 до 17:00