"Spartans Tournament"

 

В День Києва, 26 травня 2019 року, Український дім широко відкрив свої двері для киян, гостей міста, спортсменів любителів і професіоналів, бажаючих відвідати Командний Турнір із пауерліфтингу та окремих вправ "Spartans Tournament». Це був день краси та сили!

Штанга об'єднала атлетів різних видів спорту - легка атлетика, пауерліфтинг, бодібілдинг, фітнес. Пауерліфтинг (англ. Powerlifting; power - «сила, міць» + lifting - «підняття») або силове триборство - силовий вид спорту, суть якого полягає в подоланні опору максимально важкої для спортсмена ваги.

Іншими словами, сучасні силачі кинули виклик людській природі. Жорстка дисципліна і роки тренувань, величезна частина людського життя. Змагання з пауерліфтингу - видовищний і емоційний захід. Найсильніші атлети, найновіше професійне обладнання на турнірах від команди WPRO! Особливістю цьогорічного Турніру - гідний призовий фонд, оригінальна атрибутика, приз-поїздка на АРНОЛЬД ФЕСТІВАЛ 2020 року, командам за 1-2-3 місця!

Подібних командних турнірів з пауерліфтингу ніхто не проводив в Україні раніше. Це було справжнє видовищне шоу.

Організаторами змагань були: Всесвітня Організація пауерліфтинг без екіпіровки World Powerlifting Raw Organization WPRO - незалежна спортивна організація, створена в 2018 році з метою розвитку пауерліфтингу, виявлення і підтримки найсильніших спортсменів, які встановлюють рекордні результати в окремих дисциплінах або в сумі трьох вправ пауерліфтингу. Очолили організацію відомі спортсмени-пауерліфтери - брати Дмитро і Олексій Соловйови.
Одне і основних завдань, яке організатори поставили перед собою, це збільшення привабливості силового спорту у світі.
Змагання відбувались з наступних дисциплін: пауерліфтинг, силовий двоборстві, жим лежачи, станова тяга.

Свято вдалось на славу, адже його відвідала велика кількість гостей.

 

Графік роботи:

26 травня