Балтійський шлях, який схвилював світ 25 років тому

23 серпня 2014 о 18:00 в День Державного Прапора України біля Українського дому три Посольства Балтійських країн проведуть акцію солідарності - символічний живий ланцюг в день 25-ти річчя Балтійського шляху. Основна мета акції - продемонструвати солідарність з українським народом, необхідність єдності, спираючись на приклад Балтійських країн, вшанувати пам`ять жертв тоталітарного режиму та всіх загиблих за вільне та європейське майбутнє України.

23 серпня 1989 року 2 мільйони людей, тримаючись за руки, об`єднались в один живий ланцюг довжиною 600 кілометрів між Балтійськими столицями - Вільнюсом, Ригою, Талліном. Це був мирний протест проти розділу Європи та окупації Балтійських країн, проти злочину, який відбувся за 50 років в 1939, коли Сталінський СРСР та Гітлерівська Німеччина підписали таємний протокол відомий як пакт Молотова-Рібентропа.

В цьому ланцюзі, кожна людина, кожна нація і кожна особистість була важлива для досягнення успіху. Ця акція була доказом того, що навіть після півстоліття брехні, істина може бути відроджена і перемогти.

Балтійський шлях, який схвилював світ 25 років тому

Запрошуємо усіх бажаючих долучитися до акції солідарності!

У День Державного Прапора нашої країни приходьте з прапорами до Українського дому! Важливий кожен з нас!

Балтійський шлях, який схвилював світ 25 років тому