Smart Cube Fest: змагання зі швидкісного збирання головоломок та фестиваль інтелектуального дозвілля

 

9-11 листопада в Українському домі відбудеться Smart Cube Fest: змагання зі швидкісного збирання головоломок.

Це прекрасна можливість інтелектуального відпочинку для всієї сім'ї, та гарна нагода для школярів розігріти свій мозок після осінніх канікул.
Демонструвати свою вправність в збиранні головоломок до столиці України приїдуть 250 учасників з різних куточків нашої держави, а також представники 8 країн ближнього та дальнього зарубіжжя.
Кияни та гості міста вже вдруге в цьому році матимуть нагоду на власні очі спостерігати захоплюючі спідкуберські баталії в 14 офіційних дисциплінах WCA (кубик Рубика 2х2, 3х3, 3х3 на осліп, 3х3 ногами, 4х4, 5х5, піраміда, скьюб, мегамікс, скваер-1 та інших).
Змагання Ukrainian Open 2018, які проводились на початку червня, подарували глядачам цілу низку національних рекордів. Зокрема було встановлено національний рекорд в збірці кубика рубика 3Х3 однією рукою. Середній час з 5 спроб склав 9.92 секунди, що лише кількома сотими секунди поступається рекорду Європи. Найпопулярніша дисципліна збирання кубика 3х3 також увінчалась національним рекордом із середнім часом з 5 спроб 7.86 секунди.
Організатори впевнені, що Smart Cube Fest не обійдеться без рекордів, і в кожній дисципліні буде напружена боротьба.

Докладніше з розкладом змагань можна ознайомитися на сайті WCA: http://wca.org.ua/SmartCubeFest2018/

Вхід вільний.

Контакт від організаторів:
Бабич Владислав (066) 001 32 18, email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Графік роботи:

9-11 листопада

Вхід вільний.