SMART BUILDING

 

SMART BUILDING - міжнародна професійна виставка і конференція, що демонструє світові і українські досягнення в галузі інтелектуальних систем і автоматизації, енергоефективності та smart рішень для створення «розумного будинку» і «розумного міста».

Це єдина площадка в Україні, яка об'єднує стартапи, невеликі локальні компанії, а також відомі світові бренди і компанії ринку розумних технологій і будівництва.

16-17 лютого в самому серці Києва в Українському домі зберуться на одному майданчику великі компанії і експерти, представники державних структур та стартапи, а також всі зацікавлені у розвитку смарт-технологій і застосуванні новацій на ринку будівництва.

З огляду на щорічне зростання цін на енергоносії, а також прагнення кожної окремої людини навчитися економити за рахунок застосування останніх новинок і розробок - на виставці будуть презентовані існуючі технології, а обговорити всі тенденції і проблеми буде можливо в діловій програмі заходу.

На заході будуть представлені 4 тематичні блоки:
- розумний будинок;
- Розумне місто;
- енергоефективність;
- автоматизація будівель.

В рамках ділової програми заплановано проведення дводенної конференції і виступи понад 30 спікерів.

Захід проводитиметься за підтримки галузевого Міністерства і профільних організацій, а важливим фактором стане відвідування заходу представниками міських рад центральної України.

Відвідати захід зможуть всі бажаючі - від споживачів до технічних директорів великих компаній, від забудовників до представників ОСББ, від розробників і учасників ринку до представників міської влади.

Вхід на виставку - БЕЗКОШТОВНИЙ!

Квитки на конференцію доступні тут.

Приєднуйтесь до розумних технологій!

Слідкуйте за оновленням програми Smart Building на офіційному сайті і сторінці в Facebook.

Графік роботи:

16-17 лютого

Вхід на виставку безкоштовний