СмачноFest | Їж. Твори. Мандруй.

 

20 та 21 червня в Українському домі на Європейські площі вперше пройшов фестиваль міжнародної кухні та творчості СМАЧНОFEST.

Вєтнамська, кавказька, індійська, китайська, японська, канадська, іспанська та українська кухні були представлені на СМАЧНОFEST. Відвідувачі мали змогу скоштувати афробургери, австралійські пироги, запашні чебуреки, соковитий шашлик, узбецький плов, лаваш з сулугуні, китайську локшину, в’єтнамські спрінг роли, іспанську паелью, канадські панкейки та ще багато різноманітних страв. Не залишились голодними прихильники вегетаріанської їжі. Вони смакували  бургерами, ролами, нагетсами та салатами, які зроблені на основі овочів та морепродуктів. 

Протягом двох днів на СМАЧНОFEST відбувався благодійний концерт за участю українських виконавців. Марія Яремчук, Владислав Курасов, Royall Ballet та ще багато інших артистів дарували свої пісні і танці усім гостям фестивалю.

Лаунж-зона створила особливу атмосферу на фестивалі. Шанувальники міжнародної кухні не тільки смачно їли, а й відпочивали у кріслах-мішках, ховались від пекучого сонця в тіні під шатром і знаходили нових друзів.

Найменших відвідувачів зустріла розважальна зона, з батутом і мобільним планетарієм, а шанувальниці тендітних прикрас та одягу у національному стилі знайшли багато цікавого на ярмарку hand-made.

Що ж до любителів не лише смачно їсти, а й смачно готувати, то для них була створена унікальна можливість відвідати кулінарні майстер-класи від справжніх гастрономічних гуру – фіналіста популярного телешоу «Майстер-Шеф» Ярослава Бреуса та переможця Євгена Злобіна.

Кожен вечір СМАЧНОFEST перетворювався на справжній кінотеатр. Просто неба глядачі із задоволенням дивились  короткометражні фільми номіновані на премію Оскар.

Близько  700 учасників узяли участь у лотереї. Подарункові сертифікати знайшли своїх щасливчиків.
 
Перший фестиваль міжнародної кухні та творчості СМАЧНОFEST зайняв своє почесне місце серед прихильників смачного, творчого та особливого.

Сподіваємось, що СМАЧНОFEST стане традиційним заходом  і з кожним разом дивуватиме новими учасниками та цікавою програмою.

До зустрічі на другому фестивалі міжнародної кухні та творчості СМАЧНОFEST!

 

Партнери:

смачноfest

 

смачноfest

Графік роботи:

20-21 червня

З 12.00 до 22.00

СмачноFest СмачноFest СмачноFest СмачноFest

СмачноFest СмачноFest СмачноFest

СмачноFest СмачноFest СмачноFest

СмачноFest СмачноFest СмачноFest

СмачноFest СмачноFest СмачноFest

СмачноFest СмачноFest СмачноFest