«Сильне ім’я Надія»

 

16 вересня в Українському домі відбулась презентація книги «Сильне ім’я Надія», автором якої є Герой України – Надія Савченко.

«Війна. Полон. Викрадення. Тюрма. Голод у в’язниці та поза нею».

Розпочався захід показом ексклюзивних відеороликів. Весь зал поринув у тишу і кожен, переглядаючи відео, переживав ці події особисто.

На сцену вийшла сестра авторки – Віра Савченко. Воно із болем та гордістю розповідала про життя Надії, її силу, витримку і неймовірну мужність.
 
«Сильне ім’я Надія» – один великий і живий лист до українців. Лист із російської в′язниці, яка вже понад рік тримає Жінку,  що стала символом нескореної української нації. Українську НАДІЮ.

На сторінках книги Вона «виливає»  усю правду про те, що уже стало легендою. І дає відповіді на питання, які кожного дня болять українців.  

Під час презентації усі гості із великим задоволенням розкуповували книги: хтось одну, дві, а дехто навіть і по шість екземплярів.

Завершився вечір бурхливими оплесками та щирою подякою Надії, за те, що бореться за свою свободу і на аркушах пише правду про удачу та незламність.


 

смачноfest

Графік роботи:

16 вересня