Шоу-концерт “Звучання Землі. Побачити музику”.

 

В Українському домі 27 квітня відбувся дивовижний шоу-концерт «Звучання Землі. Побачити музику».

Почути звучання віртуозного класичного інструменту в поєднанні із захоплюючим видовищем прийшло чимало поціновувачів. Жива музика та високоякісне кіно, повне занурення у відчуття музики та стихії, граціозної форми та соковитого кольору, це лише частина вражень які отримали слухачі, приємно провівши цей вечір.

Глядачі зуміли побачити та почути візуальне відображення всесвітньо відомих “Чотирьох пір року” Антоніо Вівальді та запальних “Чотирьох пір року у Буенос-Айресі” Астора П’яццола.

Перед очима відкривалася дивовижна міць планети Земля, а слух пестила музика невимовної краси. Мелодійність та ритм, спокій та пристрасть, форма та колір, звучання та зображення – усе це були грані нового неймовірного шоу-концерту “Звучання Землі”.

“Звучання Землі” - це нове для прочитання концерту класичної музики, в якому музика емоційно підсилена картинами живої природи. В даному тандемі і те й інше – музика та природа - є рівнозначно потужними по своєму сприйняттю творіннями – руки людини та почерку Землі.

Обидва – эмоційно дуже сильні, несуть у собі крім розважальної складової, також і терапевтичну. Об’єднання неймовірно благотворного впливу класичної музики та споглядання природи на душевне та фізичне здоров’я людини дало потужне емоційне переживання – те, до чого прагне будь-хто на планеті Земля.

На сцені був Національний камерний ансамбль "Київські солісти" (художній керівник - народний артист України Олесь Ясько).

Солістами концертної програми були - Тарас Яропуд (скрипка), Олександра Савченко (скрипка), Михайло Білич (скрипка), Анастасія Чоп (скрипка).

Це був вечір музики і кіно, які співали душею.

Графік роботи:

27 квiтня

19:00