Шоу-концерт «Звучання землі. Побачити музику»

 

28 січня о 19:00 в Українському домі Національний ансамбль «Київські солісти» виступить з новою музичною програмою «Звучання Землі. Побачити музику».

“Звучання Землі” - це нове для концерту класичної музики прочитання, в якому музика емоційно підсилена картинами живої природи. В даному тандемі і те й інше – музика та природа - є рівнозначно потужними по своєму сприйняттю творіннями – руки людини та почерку Землі.

Обидва – эмоційно дуже сильні, несуть у собі крім розважальної складової, також і терапевтичну. Об’єднання неймовірно благотворного впливу класичної музики та споглядання природи на душевне та фізичне здоровя людини. Це потужне емоційне переживання – те, до чого прагне будь-хто на планеті Земля.

Візуальне відображення всесвітньо відомих “Чотирьох пір року” Антоніо Вівальді та запальних “Чотирьох пір року у Буенос-Айресі” Астора П’яццола.

Перед вашими очима відкриється дивовижна міць планети Земля, а слух пеститиме музика невимовної краси. Мелодійність та ритм, спокій та пристрасть, форма та колір, звучання та зображення – усе це грані нового неймовірного шоу-концерту “Звучання Землі”.

На сцені:
Національний камерний ансамбль "Київські солісти".
Художній керівник народний артист України Олесь Ясько.
Солісти - Тарас Яропуд (скрипка), Олександра Савченко (скрипка),Михайло Білич (скрипка), Анастасія Чоп (скрипка).

Прийдіть та відчуйте!

Придбати квитки можна за посиланням:

Трейлер: https://www.youtube.com/

Ми у соціальних мережах: https://www.facebook.com/

Графік роботи:

28 січня

19:00