«ШЕВЧЕНКО: ПОЕЗІЯ ТА РЕВОЛЮЦІЯ»

 

В середу, 9 березня в Українському домі відбулося дискусійне ток-шоу та концерт за участю народних артистів та зірок шоу-бізнесу, присвячені 202-річчю від Дня народження Тараса Шевченка та 170-річчю написання «Заповіту».

Чому збуваються пророцтва Тараса Шевченка? Яких уроків так і не вивчила українська нація за майже два століття? Ці та інші питання під час Всеукраїнського відкритого уроку «Шевченко: поезія і революція» обговорили громадські та політичні діячі, літературознавці і студенти.

У дискусії брали участь участь: Богдан Тихолоз - літературознавець (Львівський університет імені І.Франка); Юрій Макаров - письменник, журналіст, автор фільмів про Тараса Шевченка; Дмитро Лазуткін - поет, автор віршів, присвячених Майдану; Микола Жулинський - доктор філологічних наук, академік, директор Інституту літератури ім. Т.Г.Шевченка; Віталій Скоцик - доктор економічних наук, лідер Аграрної партії України.

У фойє Українського Дому проходила виставка молодіжної творчості «Мій Шевченко», яка привернула увагу чималої аудиторії, яка була присутня на заході.

У концертній програмі за участі українських артистів з піснями на вірші Тараса Шевченка прийняли участь народна артистка України Марія Бурмака, народний артист України Анатолій Паламаренко у супроводі DJ KeY, гутр «ТАРУТА» та гурт «ТАРТАК».

Також гостям було представлено фільм «Шевченко і Майдан» та телевізійне включення «Шевченко єднає» з міст Сєверодонецька, Чернівців та Одеси.

Організатори: ДП «Український дім», Міжнародний Фонд культурного співробітництва.
За підтримки Аграрної партії України.
Ідеолог заходу – Влада Литовченко.
Режисер-постановник – Тарас Грималюк.
Модератор - Євген Нищук.

Графік роботи:

9 березня

13.30 – 14.15