«Шевченко: Мова. Держава. Нація.»

 

9 березня 2017 року з нагоди 203-ї річниці від дня народження Тараса Григоровича Шевченка в кіноконцертній залі Українського дому відбувся тематичний захід - дискусійна платформа «Шевченко: Мова. Держава. Нація», у якому приймав участь Міністр культури України Євген Нищук.

У дискусії також приймали участь: відомий український письменник Іван Драч, Почесний Академік Академії Аграрних наук України, Почесний Професор Харківського політехнічного університету, голова АПУ - Віталій Скоцик, культурологи, літературознавці, діячі культури. Аудиторія заходу - в основному студенти з різних ВНЗ України. Під час заходу за допомогою онлайн відеозв’язку - учасники мали змогу спілкування із студентами з різних міст України, а саме: Львова, Черкас, Острога, та взнати як вони святкують день народження Кобзаря.

Також в рамках цього заходу проходив урочистий концерт відомих українських артистів з піснями на слова Т.Г. Шевченка: Тоні Матвієнко, Тараса Чубая та гурту Плач Єремії.
 
У фойє концертного залу було презентовано художню виставку - конкурс дитячих художніх робіт до 203 річниці від дня народження Великого Кобзаря.

Організатори заходу намагались допомогти розкрити сутність відповідей у творах Шевченка Т.Г. на сьогоденні виклики в українському суспільстві.

Графік роботи:

9 березня

Початок о 12.00

Вхід вільний.