Семінар-дискусія з Денисом Семеніхіним

 

Унікальний по своїй суті семінар-дискусія відбувся в Українському домі 26 березня 2017 року з відомим телеведучим, відеоблогером, автором двох книг по фітнесу та особистісної мотивації - Денисом Семеніхіним.

Денис вперше приїхав в Україну, щоб поділитися своїм досвідом і мотивацією. Він відомий завдяки реаліті-шоу «Зважені люди» на телеканалі СТС і популярним відеоблогам на YouTube про тренування і харчування. Денис Семеніхін провів лекцію-семінар, яка була першою частиною заходу, після чого відповідав на питання учасників. Були обговорені такі теми, як: досвід управління мережею фітнес-клубів; як досягти успіху; про кардинальні зміни у своєму житті після відходу з управління мережі фітнес-клубів; основні правила побудови і підтримки ідеальної фізичної форми; вправи, харчування, зміна своїх життєвих звичок; мотивація і шлях до досягнення поставлених цілей.

Після заходу Денис прийняв участь у фотосесії з учасниками семінару, де кожен з охочих зміг особисто сфотографуватися з ним і дізнатися відповіді на свої запитання.

Графік роботи:

26 березня

11:00