Другий Виставковий форум «Доступне житло»

20 серпня, об 11.00 в Центральній залі Українського дому відбулося офіційне відкриття Другого виставкового форуму «Доступне житло». Захід покликаний, в першу чергу, донести до зацікавлених громадян усі умови отримання житла за державною програмою «Доступне житло».

У відкритті взяли учать Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Темник, заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Дмитро Ісаєнко, Перший заступника Голови Комітету Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства та регіональної політики Володимир Вечерко та директор Національного центру ділового та культурного співробітництва «Український дім» Оксана Гриценко.

Представники Іпотечного центру в м. Київ та Київської області надавали детальні консультації та відповідали на всі запитання, які ставили гості виставки. Якщо Ви давно мрієте про власне житло і не знаєте з чого почати? Виставковий форум «Доступне житло» - це перший крок до реалізації Вашої мрії.

Виставковий форум має на меті надати всім бажаючим інформацію про доступне житло, отримання кредитів, зокрема молодіжних та консультації фахівців профільних структур. Також на заході можна буде дізнатися детальніше про реалізацію соціальної ініціативи Президента України щодо програм здешевлення вартості іпотечних кредитів для забезпечення громадян доступним житлом.

Серед учасників форуму:

  • - Лідери будівельної галузі України
  • - Забудовники – учасники державної програми «Доступне житло»
  • - Банки, які приймають участь у програмі здешевлення вартості пільгових іпотечних кредитів
  • - Конфедерація будівельників України
  • - Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву
  • - Іпотечний центр по м. Києву та Київській області Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву
  • - Компанії по супутнім послугам у будівництві
  • - Юридичні організації
  • - Страхові та ріелторські компанії
  • - Профільні ЗМІ.

Під час форуму буде працювати консультаційне вікно соціальної ініціативи Президента України «Доступне житло», проводитимуться консультації забудовників – учасників державної програми «Доступне житло», а також пропозиції лідерів банківської сфери.

Захід відбудеться за підтримки Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Комітету ВР України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства та регіональної політики.

Другий Виставковий форум «Доступне житло»

Графік роботи

20-22 Серпня 2013

Години роботи: 11.00 до 19.00

До відома журналістів!

Час церемонії нагородження учасників Другого виставкового форуму «Доступне житло» перенесено на 14.00. Церемонія відбудеться в Центральній залі Українського дому.

Генеральний інформаційний партнер

Генеральный информационный партнер Интерфакс

Генеральный телевізійний партнер

Генеральный телевізійний партнер

Інформаційні партнеры

Информационный партнер Тонис Информационный партнер Международный поисковый портал