Круглий стіл «Активне громадянське суспільство – успіх розвитку країни»

21 жовтня в Українському домі відбувся круглий стіл на тему: «Активне громадянське суспільство – успіх розвитку країни».

Ініціатором заходу виступила ДП «Український Дім», організація «Міжнародний відкритий Університет «Майдан», при підтримці Міжнародного фонду «Відродження».

Основною метою зустрічі стало обговорення та створення механізмів взаємодії влади з громадськістю. Досвідом Польщі у подібних питаннях поділився з аудиторією постійний радник проекту TWINNING VE Piotr Kulpa.


«Поляки та українці схожі тим, що народ для нас це – первинне, уряд – другорядне», - підкреслив спікер.

Активну участь у роботі круглого столу взяли і представники українських громадських організацій, які ознайомили присутніх з результатами власної діяльності, з моменту зародження Революції Гідності.

Зокрема, учасник організації «Майдан закордонних справ» Богдан Яременко зазначив: «Нами було створене альтернативне середовище, що має на меті – інформування громадян, адже народне протистояння злочинності повинно переходити на новий, інтелектуальний рівень».

Натомість, Голова координаційної ради «Майдан за чесні вибори» Юрій Стельмащук відзначив важливість мирного врегулювання усіх можливих конфліктів, запевнивши: «Досить руйнувати, час об’єднатись та будувати!».

По завершенню обговорення присутні затвердили формування робочої групи з вирішення питань, що сприятимуть розвитку країни.

Круглий стіл «Активне громадянське суспільство – успіх розвитку країни»

Графік роботи:

21 жовтня 2014 року