Ярмарок вакансій «Україна-Франція»

 

20 квітня 2019 року в Українському домі відбувся третій ярмарок вакансій «Україна-Франція», організований Асоціацією «Французська ділова спільнота в Україні» (CCIFU). Західні інвестори в Україні відомих французьких торгових марок та брендів презентували актуальну інформацію про власні підприємства, відкриті вакансії та кар’єрні можливості, так і шукачів, які бажають побудувати кар’єру в міжнародній компанії.

Ярмарок вакансій «Україна-Франція» на сьогодні став найефективнішим майданчиком для спілкування між роботодавцями та спеціалістами, які перебувають у пошуку нової перспективної роботи в міжнародних компаніях.

Серед учасників заходу були представлені такі міжнародні компанії як: Credit Agricole, Sanofi, Auchan, Egis, Euralis, Jeantet, Lactalis, Servier, Malteurop, Mazars, UKRSIBBANK, Veralia, Bel та інші.

Французький ярмарок вакансій саме для тих, хто: бажає побудувати кар’єру в міжнародній компанії; має активну життєву позицію та прагне розвивати свої професійні навички; прагне проявляти власні таланти в професійному житті.

Адже розпочати власний стрімкий кар’єрний шлях можна лише разом з CCIFU!

 

Графік роботи:

20 квітня