«Український дім» та компанія «Хенкель Баутехнік (Україна)» заявляють про початок реконструкції будівлі

Державне підприємство «Національний центр ділового та культурного співробітництва «Український дім» та компанія «Хенкель Баутехнік (Україна)» заявляють про початок реконструкції будівлі після подій листопада-лютого 2013-2014 рр.

14 серпня 2014 року компанія «Хенкель Баутехнік (Україна)» передала Державному підприємству «Національний центр ділового та культурного співробітництва «Український дім більше 1000 літрів фарби ТМ Ceresit та інших будівельних матеріалів для реконструкції понад 3500 м2 внутрішніх приміщень.

Реконструкція буде проведена силами співробітників Українського дому і волонтерами.

В якості матеріальної благодійної допомоги «Хенкель Баутехнік (Україна)» надала будівельні матеріали, які увійшли до переліку, складеного за результатами прозорої попередньої оцінки пошкоджень робочою комісією, в яку входили співробітники компанії.

«Це вагомий внесок в розбудову Українського дому, оновлена діяльність якого буде спрямована на утвердження авторитету нашої країни, пропагування її досягнень у сфері культурного, громадсько-політичного та ділового життя країни. Відсьогодні він буде перетворюватися завдяки спільним зусиллям небайдужого бізнесу та активістів, для яких Український дім був і залишається оберегом»,  сказав Юрій Стельмащук, директор ДП «Український дім».

Український дім – перший об'єкт, який приймає безкоштовну допомогу від компанії «Хенкель Баутехнік (Україна)». У лютому активні співробітники компанії запропонували керівництву допомогти київській владі з реконструкцією центральної частини міста. Керівництво компанії «Хенкель Баутехнік Україна» повністю підтримало ініціативу.

Керівництво ДП «Український дім» висловлює щиру подяку компанії «Хенкель Баутехнік (Україна)» за надану допомогу. Тільки спільними зусиллями ми зможемо побудувати нову європейську країну.

«Український дім» та компанія «Хенкель Баутехнік (Україна)» заявляють про початок реконструкції будівлі