Психологічна реабілітація за програмою Державної служби України у справах учасників АТО. ВЕТЕРАН США ТРЕНУЄ ВЕТЕРАНІВ УКРАЇНИ.

 

12-17 грудня 2016 р. в Українському домі під керівництвом  Френка П’юселіка  пройшли інтенсивні тренування з психологічної взаємопідтримки, управління і комунікації для ветеранів АТО.

Тренування з Френком інтегрує і трансформує бойовий досвід у якісно нову здатність самоврядування і керування обставинами власного життя. «Правила бою», вміння війни - стають основою мирного вміння крок-за-кроком змінити все у своєму домі на краще. Адже заради можливості розбудувати достойне мирне життя в Україні щодня віддається найвища ціна.

Ветерани - найкращі тренери взаємопідтримки для ветеранів і найбільш ефективні лідери для власних громадських, соціальних і підприємницьких проектів. П’юселік передає розуміння, як працює взаємопідтримка у ветеранів США і спосіб, яким ми можемо організувати її між собою, у своєму районі. Спільними зусиллями робитимо справу, потрібну сім’ям, нам самим, всій українській громаді. А отже, доброчинцям і державі стане легше знайти, де краще застосувати бюджети.

Графік роботи:

12-17 грудня