Прийняття присяги добровольцями Корпусу Миру проектів Розвитку громад та  Молодіжного розвитку

 

2 червня 2017 року в Українському домі Марі Йованович, Надзвичайний і Повноважний Посол США в Україні, привела до присяги 73 нових добровольців Корпусу миру США.

Нові добровольці дали обіцянку служити зміцненню поваги та дружби між людьми різних національностей та культур, працюючи пліч-о-пліч з українськими колегами в українських громадах.

З 1992 р. це вже п’ятдесят перша група добровольців.

Урочиста церемонія позначила завершення мовної, технічної та крос-культурної підготовчої програми, яку майбутні добровольці пройшли в містечках та селах Чернігівської області та у місті Чернігів.

Особливістю цієї церемонії було святкування 25-ї річниці заснування Корпусу миру в Україні.

На церемонії   виступили: Марі Йованович, Надзвичайний і Повноважний Посол США в Україні, Денні Робертсон, Директор Корпусу миру США в Україні, представники Уряду України, добровольці та їхні українські колеги.

Інформація про Корпус Миру:
Корпус Миру в Україні було засновано в травні 1992 року у відповідності з двосторонньою Угодою, підписаною президентом України Леонідом Кравчуком та президентом США Джорджем Бушем-старшим. З 1992 року понад 3000 добровольців Корпусу Миру працювали в українських громадах.

Програма Корпусу Миру в Україні пропонує розвиток практичної англійської мови, посилення навичок організаційного розвитку, управління та роботи з молоддю, відповідно до реформ, що здійснюються українським урядом задля більш широкої інтеграції до світової спільноти. Волонтерські проекти в українських громадах охоплюють громадянську освіту, заохочення здорового способу життя, профілактику ВІЛ, лідерські тренінги для молоді, семінари з розвитку громад, створення бібліотек та ресурсних центрів, зміцнення спроможності громадських організацій.

Корпус Миру фінансується за рахунок коштів американських платників податків. Організація сприяє зміцненню миру і дружби між людьми різних національностей та культур. Протягом п’ятьох десятиліть Корпус Миру працює в понад 120 країнах.

Графік роботи:

2 червня