Презентація Центру реабілітації поранених в АТО та сімей загиблих

 

14 жовтня в Українському домі презентували проект, створений силами учаснивік бойових дій та волонтерів у 2015 році - Центр реабілітації поранених в АТО та сімей загиблих. Захід ініціював Благодійний фонд учасників бойових дій "Єдність побратимів".

На узбережжі Чорного моря в Одеській області Татарбунарського району, разом із волонтерами, БФ УБД «Єдність побратимів» за короткий термін створив Центр реабілітації поранених в АТО та започаткував безкоштовні програми повернення до мирного життя.

За липень-серпень 2015року було надано допомогу більше 200 громадянам, котрі потребували психологічної та моральної підтримки.

Захід розпочався молитвою за Україну. Опісля відбулась презентація Центру реабілітації поранених в АТО, де гостям була представлено фотоматеріали та волонтерам вручено почесні грамоти і подяки. Не обійшовся захід без надання психологічної допомоги: професійні психологи Кризового центру Інституту психології ім.Костюка надали усім бажаючим консультацію. Крім того усі відвідувачі обговорили питання щодо встановлення меморіального комплексу загиблим Героям, зокрема представили проект комплексу загиблим Героям АТО в Парку Перемоги.

Марія Старожицька - українська поетеса не дала забути про трагедію під Іловайськом. Авторка презентувала книгу "Навіщо" про Іловайське пекло та зачитала уривки з віршів. На заході відбулась також виставка художніх робіт бійців із шпиталю. Закінчився захід святковим концертом.

Робота на волонтерських умовах професійних психологів, медичних працівників, капеланів, художників, музикантів, спортсменів та студентів, - дала унікальні результати.

Партнери заходу: Українська асоціація інвалідів АТО, волонтерська організація «АРТ-комбат», волонтерська організація «Батальйон «Сітка», Національний центр народної культури «Музей Івана Гончара», Кризовий центр Інституту психології ім.Г.С.Костюка

 

смачноfest

Графік роботи:

14 жовтня

16:00

Презентація Центру реабілітації поранених в АТО та сімей загиблих Презентація Центру реабілітації поранених в АТО та сімей загиблих Презентація Центру реабілітації поранених в АТО та сімей загиблих

Презентація Центру реабілітації поранених в АТО та сімей загиблих Презентація Центру реабілітації поранених в АТО та сімей загиблих