Презентація Суспільно-політичного Республіканського руху

 

1 грудня 2016 року в день 25-ї річниці проведення загальнонаціонального референдуму, щодо проголошення Незалежності України в Українському домі відбулась Презентація Суспільно-політичного Республіканського Руху.

Метою Суспільно - політичного Республіканського Руху публічно було заявлено про будівництво нової суспільної системи взаємовідносин на основі українських традиційних цінностей, республіканських принципів та світових стандартів із залученням кадрового потенціалу України до публічного управління та кардинальної зміни політичної системи влади в Україні в законний та публічний спосіб.

На заході зібралось більше 400 однодумців, прихильників Республіканського руху та гостей, серед яких були присутні провідні політологи України, громадські діячі, представники ЗМІ, міжнародних організацій, академічної спільноти та представники бізнесу.

«Тільки об’єднавши зусилля і працюючи над комплексним вирішенням найбільш значущих проблем українського суспільства, ми матимемо змогу досягти своєї мети і кардинально трансформувати систему соціально-політичних відносин в Україні» - заявили організатори Суспільно-політичного Республіканського Руху.

Графік роботи:

1 грудня

Вхід за за попередньою реєстрацією.