Презентація проекту Експортна стратегія України, Дорожня карта стратегічного розвитку торгівлі України 2017-2021

 

28 березня 2017 р. в Українському домі на високому рівні відбулася презентація проекту «Експортна стратегія України. Дорожня карта стратегічного розвитку торгівлі України 2017-2021» за участі Першого Віце-прем'єр-міністра України, Міністра економічного розвитку і торгівлі України Степана Кубіва та низки провідних експертів міжнародного рівня.

Експортна стратегія – це унікальна подія, яка дозволить впровадити стратегічний вектор розвитку та реалізації торговельного потенціалу, зростання експорту і сприяє формуванню сильної та ефективної економіки нашої держави.

Дорожня карта - це дороговказ на наступні п’ять років, що містить чіткий План дій. Документ розроблено Міністерством економічного розвитку і торгівлі України за методологічного супроводу Міжнародного Торгового Центру (ITC), за участі Офісу з просування експорту та за підтримки Western NISEnterprise Fund. Робота над документом об’єднала представників уряду, бізнесу, громадянського суспільства і міжнародних організацій. Залишається лише Уряду це виконати.

Ну що ж, як кажуть у народі – в добру путь!

Графік роботи:

28 березня

з 10.00 до 17.00