Презентація книги «Аеропорт»

 

3 вересня в Українському домі відбулася презентація книги «Аеропорт», автором якої є іноземний журналіст і фотограф не однієї війни – Сергій Лойко.

«Аеропорт» - головна книга про війну, якої не повинно було бути, і про героїв, які хотіли жити, але вмирали».
 
Уже за 30 хвилин до  початку презентації, у залі не залишилось вільних місць, а нові гості активно заходили.

Придбати книгу можна було при вході у концертну залу. Відвідувачі купували навіть по п’ять екземплярів.

Розпочався захід хвилиною мовчання за усіма загиблими українцями на війні. Опісля на екрані показали бук-трейлер – фотознімки Сергія Лойка з передових у супроводі пісні Океан Ельзи «Ой чий  то кінь стоїть».
 
Під час презентації Лойко зачитав уривок з книги про історію російської матері, яка дізнається, що її син загинув на війні проти України.
«Через війну страждають жінки. Це повинно негайно припинитись! Цьому не має виправдання!», - Сергій Лойко.

На закінчення, автор запросив на сцену кіборгів, які допомогли і надихнули у написанні, та подякував усім, хто приєднався  до створення книги.

Завершився захід автографсесією. Автор та кіборги із задоволеням підписували книгу.
 
Дружина Президента Марина Порошенко не залишилась осторонь: отримавши автографи, Перша Леді долучилась до акції «Подаруй книгу солдату». «Дорогі українські воїни! На Вашу долю випала боротьба за свободу і незалежність нашої держави. Ви - кращі сини України! Низький уклін вашим матерям, батькам і рідним! Вірю в нашу перемогу! Слава Україні!», - Такими словами дружина Президента підписала книгу для військових. Зібрані примірники будуть передані для солдатів на Схід.

Фото: Віталій Чумак

width= width=

презентація книги «Аеропорт»

Графік роботи:

3 вересня