Презентація виставки «Стихія АРТ і ФАКТІВ» в Українському Домі

3 серпня 2014 року о 12.00 в центральній залі Українського Дому відбудеться презентація художньої виставки експонатів Майдану «Стихія АРТ і ФАКТІВ», де будуть представлені оригінальні авторські розписні каски Майдану від початку активних дій і до сьогодні та тематичні інсталяції з використанням світлових композицій.

Декоровані каски, як витвір Майдану, стали для українських патріотів захистом не тільки фізичним, а й духовним. Майдан оточував себе власною самобутньою символікою та образами, наносячи на каски, мов на полотно, своє особисте розуміння історії тих днів. Згодом втіленням художніх ідей та побажань повстанців зайнялися професійні художники, які також з перших днів революційних подій в Україні брали активну участь у боротьбі за краще майбутнє своєї країни. Каски стали оберегом та трофеєм перемоги для учасників бойових подій.

Каска акумулювала в собі історію кожного дня і кожної людини, яка виборювала волю для свого народу. Символізуючи ідею об’єднання бойового визвольного духу та прагнення краси і миру, історія касок продовжила своє власне життя…

Організатори заходу: ДП «Український дім» та Громадська організація «Артіль Майдан».

Партнери: Відділ соціального служіння і благодійності УПЦ КП, Міністерство культури України, другий батальйон спеціального призначення "Донбас" в/ч 3027 Національної гвардії України.

Виставка продовжить свою роботу в Українському домі під час проведення заходів, присвячених святкуванню Дня Незалежності з 22 по 30 серпня 2014 року.

Презентація виставки «Стихія АРТ і ФАКТІВ» в Українському Домі

Графік роботи:

22 - 31 серпня 2014 року