Прем’єра відеокліпу «КОЛЯДКА ДЛЯ ЯНГОЛІВ» та різдвяний концерт

 

Увесь захід відбувався за участю дітей, менших братів і сестер Героїв Небесної Сотні та дитячого хору спеціалізованої музичної школи-інтернату ім. М. Лисенка, у концертній залі Українського дому.

Організатори презентували відео кліп - Інтерактивна програма – колядки, щедрівки . Зустріч дітей, менших братів і сестер Героїв Небесної Сотні з однолітками Києва. Вони стежили за зірками, що падають з неба... Вони вірять, що душі їхніх батьків десь там, вгорі. Що їхні рідні і найближчі, хто не повернувся з Майдану, завжди зі своїми дітками. Ось так, з неба, охороняють їх...

У Новий рік та Різдво людині властиво найбільш гостро відчувати самотність і печаль. То ж, не випадково діти та менші брати і сестри Героїв Небесної Сотні самі виявили ініціативу заспівати Колядку своїм Янголам-Охоронцям. Так народився проект, направлений на патріотичне виховання дітей, а через дітей й суспільства в цілому. Дуже важливо постійно нагадувати, заради чого загинули Герої Небесної Сотні. Адже їхні і наші діти – це і є майбутнє заради якого варто принести в жертву своє життя. Чим живуть і чим займаються діти та менші брати і сестри Героїв Небесної Сотні через 4 роки після трагічних подій, наскільки вони адаптовані та можуть служити прикладом для однолітків, бути активними творчо і соціально?! Кліп-колядка «Ангели з неба пісні співають...» створювався у Будинку звукозапису Українського радіо та на Алеї Героїв Небесної Сотні творчою групою на чолі з керівником проекту Сергієм Проскурнею: режисер зйомок та монтажу - Ірина Новосаденко, оператор-постановник - Олександр Чесноков, оператори - Дмитрій Климчук, Василь Чаплигін, Влад Костюков, візажист Марина Черевко, топ-стиліст Олександр Мельник, постпродакшн Денис Береза, Костянтин Пузанкін. До проекту залучений дитячий хор спеціалізованої музичної школи-інтернату ім. М. Лисенка під керівництвом Юлії Пучко. А перед тим в Івано-Франківську у Школі-ліцеї № 23 діти вивчали колядки і щедрівки, створювали ляльок-янголів з тканини та інших матеріалів, якими під час зйомок кліпу прикрашали ялинку біля народного меморіалу Героїв Небесної Сотні.

У всіх причетних до цього проекту є сподівання і велика надія, що залучення дітей до творчості, мистецтва, музики – до всього прекрасного сприятиме адаптації напівсиріт до повноцінного життя. Саме такий приклад мистецької співтворчості вселяє віру у майбутнє країни, в якій вони живуть і яка ніколи не забуде героїчного вчинку їхніх рідних.

Графік роботи:

22 грудня

о 15:00