Практична конференція «DIR Floortime - Ерготерапія і сенсорна інтеграція для всіх»

 

Два дні поспіль, 20 та 21 квітня 2018 року в Українському домі відбувалась практична конференція «DIR Floortime - Ерготерапія і сенсорна інтеграція для всіх».

DIR Floortime - це динамічна, міждисциплінарна програма, яка враховує індивідуальні особливості дитини, медико-біологічні та соціальні фактори, і спрямована на інтеграцію дитини аутистичного спектра в сім'ї та школі. Це одночасно багатоступінчате обстеження і один з найбільш ефективних методів роботи з дітьми аутистичного спектру. Цей метод заснований на розвиваючому індивідуальному підході DIR і цільової гри Floortime, що використовує відносини з дитиною, як плацдарм для досягнення терапевтичних цілей. DIR Floortime є інтеграцією психології, педагогіки, сімейної психотерапії, ерготерапії, мовної та фізіотерапії, і може бути застосована практично всіма фахівцями, які працюють з дітьми аутистичного спектру і розладами регуляції.
Ерготерапія допомагає людині будь-якого віку досягти незалежності у виконанні щоденних занять і завдань: від щоденних функцій (умивання або одягання), до цільового руху (гра, школа), організації сенсорної інформації та інтеграції розрізнених умінь. Ерготерапія використовує, як фізичні, тілесні прийоми, так і холістичні принципи. Її ефективність доведена багаторічною практикою і численними дослідженнями.
Сенсорна інтеграція - це невід'ємна частина ерготерапії, заснована на знаннях про роботу мозку і різних його функцій, пов'язаних з відчуттями. Ерготерапевти, що спеціалізуються на сенсорній інтеграції, підготовлені працювати з дітьми, у яких є порушення обробки сенсорної інформації. DIR Floortime успішно застосовується при аутизмі, розладах поведінки і настрою, тривожних розладах, циклотимии і СДУГ. Сьогодні фахівці DIR Floortime практикують в 57 країнах і розмовляють сотнями мов.

 

Графік роботи:

20-21 квітня