«Подушка добра»

 

16 грудня 2017 року у прес-центрі Українського дому відбулася прес-конференція глобальної, соціальної, благодійної акції «Подушка добра», метою, якої є допомога дітям, що залишилися без батьків, щоб зростити їх повноцінними здоровими громадянами нашої держави, прищепити їм професійні та життєвиві навички, які полегшать подальшу соціальну адаптацію.

Втілити цей план в реальність організатори пропонують завдяки об'єднанню зусиль малих та великих міст України, губернаторів та громадян. Учасники пресконференції планують провести низку заходів у кожному регіоні України, яка допоможе кожному українцю відчути себе причетним до становлення країни, відродження сімейних цінностей і традицій, а саме фестиваль МАКАРІВ FEST, що стане першою регіональною ластівкою глобальної соціально-благодійній акції «Подушка добра», метою якої є об'єднати малі та великі міста України, її громадян заради продовження життя та розвитку нашої країни.

Формат фестивалю, який планують провести організатори у кожному регіоні України, допоможе кожному українцю відчути себе причетним до становлення країни, відродження сімейних цінностей і традицій. Головний акцент – фестиваль проводиться з благодійною метою, яка дозволить вирішити одну з найважливіших для міста проблем.

Графік роботи:

16 грудня