Подаруй посмішку дітям!

 

24 травня в Українському доі на європейські площі відбувся Благодійний проект студії сучасної хореографії «Royal-ballet» «Подаруй посмішку дітям!».

Захід розпочався з перегляду відеоролику про відомих зірок, які виросли без батьків і самостійно у житті добились світової слави.

Відкривали фестиваль почесні гості, громадські діячі, народні артисти України, волонтери. Директор Українського дому Юрій Стельмащук вітаючи усіх присутніх, зазначив: «Потрібно допомагати  дітям-сиротам, адже колись вони, уже зірки, допоможуть нам. Вони інші, особливі, і ми ні на мить не можемо про них забувати».

Захід супроводжувався виконанням танців та вокальних номерів дітками різного віку. У залі,  серед присутніх сиділи також вихованці дитячих будинків та інтернатів, спеціалізованих закладів освіти для дітей з особливими потребами. Зокрема  Білоцерківського дитячого будинку-інтернат для дітей-інвалідів,  Центру соціально-психологічної реабілітації дітей «Злагода», Білоцерківської спеціалізованої школи №19, Спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату для глухих дітей та Васильківської спеціальної школи-інтернату з важкими порушеннями мови, де навчаються та проживають діти з особливими потребами.
      
У підтримку проекту «Подаруй посмішку дітям» виступали відомі артисти та зірки української естради, зокрема знаменитий шансоньє – Народний артист  України, поет, композитор - Олег Гаврилюк, енергійні, драйвові, запальні - дует «Анна-Марія», Аскольд і Даяна Гаврилюк, Алла Мигай – всім відома казкарка та дитячий композитор, а також Олександр Єгоров – харизматичний, талановитий маестро, чия творчість нікого не залишає байдужим, українська співачка Наталія Турбіна, надзвичайний сюрприз виступи володарів більш ніж 31 премії Гран-прі, більше 1000 премій лауреатів 1-го ступеню -  учні студії сучасної хореографії «Royal-ballet», керівник- Кавалерственная Дама Міжнародного ордена Святого Станіслава, володарка спеціальної нагороди Унії культури Європи за величезний внесок в хореографічне мистецтво України та активну благодійну діяльність – Парамонова Еліна!

Благодійний захід вже 5 років поспіль  дарує радість та незабутні враження, підтримує та створює свято для багатьох дітей, зокрема зі спеціальних шкіл-інтернатів, дитячих будинків, дітей-інвалідів, дітей загиблих військових.
Мета: надати дітям можливість поспілкуватися з відомими артистами та молодими виконавцями – переможцями популярних телевізійних проектів України, продемонструвати цікаву концертну програму, забезпечити дітей подарунками, необхідною побутовою технікою, речами першої необхідності, отримати консультацію дитячих психологів, провести творчі майстер класи, виставку дитячих робіт та аукціон.

Кожен раз благодійний проект «Подаруй посмішку дітям» допомагає сотням дітлахів знайти мрію, повірити у свої сили та з вірою і посмішкою сміливо дивитися у майбутнє! Ото ж посміхаймося, бо навіть одна маленька посмішка може змінити життя! 

Під час заходу відбувалась виставка робіт  виготовлених руками «особливих дітей» та  аукціон. Всі бажаючі мали  змогу ознайомитися з багатим розмаїттям дитячих виробів  декоративно-прикладного мистецтва, купити їх і цим самим зробити добру справу - допомогти дітям, адже кошти направлені  на допомогу спеціальним закладам.

Благодійний проект «Подаруй посмішку дітям» - це захід на  підтримку «особливих» дітей, мета якого адаптувати їх до повноцінного, соціально активного життя. Ці діти – інші, але Господь наділив їх основною особливістю (можливо не кожному з нас вона притаманна) – це надзвичайна ДОБРОТА. До того ж вони - дуже талановиті, вишивають бісером, плетуть, малюють, дивують глибиною написаних пісень та віршів, танцюють, співають, а головне – вони щирі та відкриті.
 
Керівник студії сучасної хореографії «Royal-ballet», організатор та ідеолог благодійного проекту «Подаруй посмішку дітям» - Еліна Парамонова зазначає: «Українці – єдина нація, і в скрутну хвилину, як ніколи, повинні надихати та підтримувати один одного. Більш того, нам необхідно підтримувати «особливих дітей», давати їм надію на світле майбутнє. Тому що саме діти – це  основа успіху країни! Подаруйте посмішку дитині, одже це так просто! Одна маленька посмішка – може змінити життя!»
 

Подаруй посмішку дітям Подаруй посмішку дітям Подаруй посмішку дітям

Подаруй посмішку дітям Подаруй посмішку дітям Подаруй посмішку дітям

Подаруй посмішку дітям Подаруй посмішку дітям

Подаруй посмішку дітям Подаруй посмішку дітям Подаруй посмішку дітям Подаруй посмішку дітям