Фотовиставка дитячого та молодіжного портрету «Бути собою»

Запрошуємо всіх небайдужих до мистецтва фотографії відвідати виставку дитячого та молодіжного портрету «Бути собою».

Виставка триватиме з 30 травня до 2 червня 2013 року. Вхід вільний.

Арсен Федосенко – київський художник та фотограф. З 2010-2012 рр. втілив у життя шість проектів, більшість з яких пов’язана з дитячою фотографією. У 2012 р. створив творче об'єднання «Сімейні фотоархіви», основна мета якого - збереження історії сучасних родин, зміцнення поваги до минулого, традицій та сімейних цінностей. Має нагороди у спеціалізованих конкурсах: приз глядацьких симпатій «REX-2006»; срібна медаль у фотоконкурсі «Благодійність крізь призму об'єктива» - 2012р., проект «Діти і коні».

За словами самого фотографа фотовиставка «Бути собою» створювалася протягом останніх шести років. За цей час Арсен Федосенко встиг ближче познайомитися з життям сучасної молоді та дітей. Тема, що цікавить автора найбільше, - взаємодія особистості та оточення, а також їх вплив один на одного.

Арсен впевнений, що головним критерієм якості зйомки є природня поведінка моделі. Цього можна досягти завдяки налагодженню довірливої комунікації, особливо це важливо, якщо людина по іншу сторону об’єктива – дитина.

Автор проекту хоче поділитися своїми враженнями від співпраці з дітьми, адже не дивлячись на їх юний вік, діти можуть вразити дорослих своїми поглядами на життя та думками.

У зйомках брали участь учні гімназії №48, гімназії «Столиця», ліцею №100 «Поділ», ліцею №77 «Кловський», ДНЗ №67 та дитячого спортивно-оздоровчого клубу «Будо».

Виставка відбувається за підтримки банку «Хрещатик» в особі голови правління Гриджука Д.М.

Фотовиставка дитячого та молодіжного портрету «Бути собою»

Організатор заходу

Фотограф Арсен Федосенкo

Банк «Хрещатик»

Контакти

Арсен Федосенко

Телефон: +38 (044) 599 70 39

Телефон: +38 (095) 695 65 02

www.portraits.com.ua/