«Перший Фінансовий Ярмарок для МСБ»: підприємцям запропонують доступні кредити

 

4 квітня 2017 року в Українському домі відбувся «Перший Фінансовий Ярмарок для малого та середнього бізнесу». Організована Німецько-Українським Фондом та профінансована Урядом Німеччини подія, об’єднала представників МСБ та крупні фінансові інституції.

Організатори зуміли представити кожному індивідуальному відвідувачу-підприємцю інформацію про можливі джерела фінансування свого бізнесу – кредити, лізинг та альтернативні варіанти.

В програмі заходу також проходили галузеві та освітні сесії за участю бізнес-експертів. Під час заходу ще відбувалися панельні дискусії для представників малого та середнього бізнесу на тему фінансів та використання інвестицій.

На ярмарку свої пропозиції для малого та середнього бізнесу представили 16 провідних банків України, 3 лізингових та одна страхова компанія. Серед них – АБ «УКРГАЗБАНК», АТ «ПроКредит Банк», АТ «Ощадбанк», ПАТ «МЕГАБАНК», ПАТ «КРЕДИТВЕСТ БАНК» та ПАТ «КРЕДОБАНК» – банки-партнери Німецько-Українського Фонду.

«Представникам МСБ в Україні непросто дістати кошти для розвитку свого бізнесу. Далеко не кожен банк взагалі надає кредити підприємцям. Наш Фінансовий Ярмарок – більше ніж ще один бізнес-форум, це дієвий інструмент у розвитку своєї справи, – прокоментував Андрій Фецун, к.т.н., керівник Німецько-Українського Фонду – фактично, наш Фонд започатковує нову платформу для українського підприємництва, яка надає доступ до кредитних ресурсів та інформує щодо можливих джерел фінансування».

Графік роботи:

4 квітня

реєстрація з 9:00

початок о 10:00