Патріотичний флешмоб «МИ - Україна»

В День Незалежності України з метою духовного відродження нації на сходах Українського дому відбудеться патріотичний флешмоб «МИ-Україна».

Наша країна переживає нелегкі часи і сторонні сили зазіхають на нашу територіальну цілісність і незалежність. В день головного свята держави ми об'єднаємо зусилля багатьох творчих особистостей, щоб продемонструвати прагнення всіх українців - миру і цілісності України.

Організатори заходу: Український дім, АРТЕЛЬ Майдану, продюсерський центр Тамари Недобор.

В цьому іміджевому проекті задіяні вокальна група VOC_OUT, група «Зелень», художнє об'єднання SALVE і дитячий хор.

Художники спільно з музикантами та вокалістами створять цікаві урбаністично види Україна двома жовто-блакитними кольорами. Громадяни, які приєднаються до флешмобу, навколо музикантів утворюють карту України і всі разом виконають пісню, яка закликає до єдності та миру.

Скористайтеся унікальною можливістю першими 24 серпня в 16.00 в самому центрі столиці в День Незалежності сприяти створенню патріотичного флешмобу, який потім поїде Україною, з метою підняття настрою українцям і великого бажання донести до всього світу інформаційний посил про те, що Україна - це ми, і вона єдина і неподільна!

Місце проведення: майданчик перед Українським домом.

Патріотичний флешмоб «МИ - Україна»

Контакти

Тел: +38 (050) 313-34-63

Тел: +38 (068) 735-15-14