Жіночий фестиваль Вest Woman 2 "Між небом і землею"

 

 

5 грудня в Українському домі відбувся жіночий фестиваль Вest Woman 2 "Між небом і землею".

Більше 20 спікерів, таких як: Маргарита Січкар, Наталія Холоденко, Роман Мідний, Олександр Олімскький, Ганна Валенса, Дмитро Вольф, Алла Задніпровська, Ганна Петрова, Світлана Керімова, Світлана Вольнова. Саме вони та інші допомогли поглянути по-новому на питання щодо щастя, сім'ї, грошей, кар'єри, стилю, сексу і любові.

На фестивалі були дві тематичні зони - рай і пекло, де дівчата занурювались в атмосферу перевтілень, адже в кожній жінці є щось від ангела, чортиці і не тільки.

Рай - територія, де кожна відчула себе богинею в компанії красивих ангелів, які пригощали фруктами та стравами небесної кухні. Дівчата відпочити в ангельській лаунж-зоні, робили shopping у раю і багато фотографій.

Пекло - це темна сторона, де були смачні тортики, привабливі чорношкірі демони з червоними крилами, які в свою чергу пригощали гарячою їжею і чорним шоколадом. У пекельній лаунж-зоні не було часу для відпочинку - це місце вогняних шотів, гострої їжі, тату-салонів, пліток, скажено приємного шопінгу.

Шоу-програма фестивалю розроблена з урахуванням всіх жіночих фантазій! Найкрасивіші чоловіки балували красивих леді своєї сексуальної пластикою, іскрометним гумором, мужніми голосами і енергійною музикою.

Крім того, нон-стоп працювали візажисти, перукарі, стилісти, масажисти, косметологи - все заради жіночого задоволення.
Краса врятує світ, а жіночий фестиваль Вest Woman доводить, що ви найкращі!

best_women

Графік роботи:

5 грудня