Фестиваль "Сходи до неба"

Фестиваль "Сходи до Неба" - унікальний для України, надзвичайно гарний та грандіозний за масштабами і рівнем захід. Виступ артистів світового рівня на одній сцені з кращими українськими майстрами мистецтва.

Традиційним місцем проведення фестивалю є Український дім, на сходах якого розташовується сцена головного дійства.

Інструментарій для досягнення поставлених задач окреслюється такими категоріями:

Слово – простір, який формує та моделює життєдіяльність та життєтворчість людини.

Музика - камертон світла, яке є в кожному серці.

Жінка – ідеальний образ, що символізує божественне єство людини, творче начало та натхнення.

У поєднанні один з одним, Слово-Музика-Жінка дають можливість створити атмосферу бездоганної щирості, перебування в якій надихає кожну людину Бути! Любити! Жити!

Вперше фестиваль відбувся в 1997 році за аналогією римського фестивалю «Жінка під зорями». Проте, київський захід відрізняється від свого італійського прототипу тим, що за формою та змістом проект представляє собою перфоменс open-air, програма якого складається з калейдоскопу номерів, які об’єднанні однією ідеєю. Засновником та президентом фестивалю є письменник та громадський діяч Володимир Симонов. Захід відбувається за підтримки Кабінету Міністрів України, Міністерства культури України, Міністерства іноземних справ України, Київської державної міської адміністрації.

Участь в гала-концерті брали видатні представники української культури. Їхній талант та професійність підтверджені міжнародним визнанням. Серед них: бас Анатолій Кочерга (Україна-Австрія, соліст Віденської державної опери та Нью-Йоркської Метрополітен-опери), скрипаль-віртуоз Василь Попадюк (Україна-Канада, учасник престижних джазових фестивалів Америки та Канади), сопрано Ольга Микитенко (Україна-Німеччина, володарка Гран-прі конкурсу ім. Марії Каллас), піаніст та композитор Дмитро Найдич (Україна-Франція, лауреат вищої театральної нагороди Франції – премії Мольєра), балерина Олена Філіпʼєва (прима-балерина Національного театру опери і балету України, лауреат численних міжнародних конкурсів, «улюбленця Майї Плісецької»), тенор Юрій Годо (Україна-Іспанія, визнаний кращим голосом Іспанії 2004-2005 р.), Національний симфонічний оркестр України під керівництвом Володимира Сиренка. Червону доріжку фестивалю прикрасили роботи скульптора Олексія Владімірова.