Всеукраїнський конкурс якості продукції 100 кращих товарів України

Щорічно в стінах Міжнародного конгрес-центру Український дім за підтримки «Держспоживстандарту» проходить Всеукраїнський конкурс якості продукції 100 кращих товарів України.

Організатором конкурсу є Державне підприємство «Український науково-дослідний і навчальний центр проблем стандартизації, сертифікації та якості». Ідея проведення подібного заходу полягає в тому, щоб привернути увагу українського суспільства до важливості питання якості продукції в Україні.

Також, конкурс передбачає проведення виставки найкращих товарів з усіх регіонів України за номінаціями: продовольчі товари; промислові товари для населення; товари виробничо-технічного призначення; вироби народних художніх промислів; роботи або послуги, які виконуються або надаються у побутовій та виробничій сферах.

Варто відзначити, що Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 11.02.2013 року № 89-р "Про затвердження переліку виставок і ярмарків, що проводитимуться в Україні у 2013 році, яким надається статус міжнародних та національних" виставці «100 кращих товарів України» надано статус національної. В поточному 2013-му році виставка відзначатиме свій 10-й ювілей.

Це єдиний державний конкурс якості української продукції, де вітчизняні виробники можуть продемонструвати свої досягнення та отримати достойну оцінку експертів, а споживачі зробити правильний вибір серед великого асортименту товарів та послуг.

Захід проводиться з метою об'єднання зусиль, спрямованих на поліпшення якості та конкурентоспроможності вітчизняної продукції, сприяння впровадженню на підприємствах України сучасних методів управління якістю та задоволенню потреб і очікувань споживачів.

Приємно відзначити, що на урочистостях, з приводу проведення конкурсу, завжди присутні зарубіжні гості, представники міжнародних організацій у сфері стандартизації та управління якістю, представники іноземних дипломатичних представництв в Україні, Уряду України та громадських організацій.