Яскраві та унікальні заходи, що пройшли в Українському домі

Український дім понад двадцять років працює на ринку виставково-конгресних та MICE послуг.

Дізнайтеся більше про великі події, які пройшли в конгрес-центрі: міжнародні саміти, всесвітньо відомі фестивалі та гала-концерти, конференції, виставки.

«Українське кіно. 900 аргументів Кіностудії Олександра Довженка»

13 грудня

В Українському домі відбувся кіноконцерт «Українське кіно. 900 аргументів Кіностудії Олександра Довженка».

 

Детальніше

Жіночий фестиваль Вest Woman 2 "Між небом і землею"

5 грудня

5 грудня в Українському домі відбувся жіночий фестиваль Вest Woman 2 "Між небом і землею".

 

Детальніше

Симпозіум з цифрової стоматології

19 - 20 вересня

19-20 вересня в Українському домі на Європейські площі відбувся Перший Міжнародний симпозіум цифрової стоматологіі в Україні.

 

Детальніше

Виставка "Благословенна Україна"

24 серпня - 13 вересня

З 24 серпня по 13 вересня в ДП Національний центр ділового та культурного співробітництва “Український дім” працювала виставка “Благословенна Україна” - перша із десяти запланованих виставок, які мають на меті популяризацію українського народного декоративно-прикладного мистецтва.

 

Детальніше

Фестиваль популярної культури Kyiv Comic Сon вперше стартує в столиці

6 - 7 червня

6-7 червня в Українському домі відбувся фестиваль популярної культури Kyiv Comic Сon.
Хедлайнер фестивалю – зірка популярного серіалу «Вікінги» КЕТРІН ВІННІК.

 

Детальніше

МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ “СТАН СВІТУ, ПОТРЕБА В НОВІЙ ПАРАДИГМІ І РОЛЬ УКРАЇНИ В НІЙ”

25 квітня

25 квітня в Українському домі відбулась Міжнародна конференція “Стан світу, потреба в новій парадигмі і роль України в ній”.

 

Детальніше

Міжнародний фестиваль маркетингу WOW DONE AWARDS

WOW DONE AWARDS - ЦЕ:
НОВИЙ міжнародний фестиваль маркетингу і реклами фестиваль усіх видів НЕМЕДІЙНИХ маркетингових комунікацій.
TEST-DRIVE для конкурсних робіт і проектів перед участю у змаганнях вищого рівня нагород.

Детальніше

Фестиваль "Сходи до неба"

Фестиваль "Сходи до неба" - міжнародний український проект, який представляє культуру як унікальний інструмент пошуку шляхів перспективи для людини.

Фестиваль сприяє підтвердженню іміджу України як країни високої культури. Гала-концерт фестивалю – це свято реалізації мрії людини про щастя. Традиційним місцем проведення фестивалю є Український дім, на сходах якого розташовується сцена головного дійства

Детальніше

64-ий Всесвітній газетний конгрес

4-5 вересня 2012 року Український дім приймав 64-ий Всесвітній газетний конгрес. Понад 1000 фахівців обговорювали проблеми, можливості й перспективи сучасних медіа.

Організатори заходу - Всесвітня асоціація видавців газет і новин (WAN-IFRA), яка об’єднує понад 18 тисяч газет і журналів, 15 тисяч онлайн-видань та понад 3 тисячі компаній з усього світу.

Детальніше

Саміт з питань безпечного та інноваційного використання ядерної енергії

Саміт був приурочений до 25-ї річниці з дня аварії на Чорнобильській атомній станції. У ньому брали участь Генеральний секретар ООН Пан Гі Мун і глава Міжнародного агентства з атомної енергії Юкіo Амано.

На саміт прибули 17 глав держав і урядів, а також керівники міжнародних організацій.

Детальніше

Всеукраїнський конкурс якості продукції 100 кращих товарів України

Щорічно в стінах Міжнародного конгрес-центру Український дім за підтримки «Держспоживстандарту» проходить Всеукраїнський конкурс якості продукції 100 кращих товарів України.

Організатором конкурсу є Державне підприємство «Український науково-дослідний і навчальний центр проблем стандартизації, сертифікації та якості».

Детальніше

Дитяче Євробачення 2009

З 16 до 21 листопада в Києві тривав Тиждень Дитячого Євробачення. Програма заходу включала в себе церемонію відкриття конкурсу, екскурсійні й розважальні заходи для учасників та відкритий телевізійний урок Євробачення.

Сьомий щорічний телевізійний дитячий конкурс пісні Євробачення приймала Україна. 6 жовтня в Українському домі відбулося відкриття дитячого “Євробачення-2009”.

Детальніше

Виставка до 1025-річчя Хрещення Київської Русі : «X веков Православия. История православной Руси в ликах ее Святых»

Мистецький проект «Art Expo Ukraine»

З 7 по 13 березня 2011 року в Українському домі відбувся перший масштабний мистецький проект «Art Expo Ukraine», присвячений ювілейній 100 – річниці Міжнародного жіночого дня 8 Березня.

На «Art Expo Ukraine» були представлені кращі традиції реалістичної школи живопису, шедеври відомих художників, скульпторів і фотографів, які відтворили у своїх роботах ностальгію за яскравими і позитивними моментами епохи СРСР.

Детальніше

Виставка, присвячена 20-річчю Українського дому «Подарунки Президентам України»

20 квітня 2012 року в Українському домі відбулися урочистості з нагоди ювілею Українського дому - унікального поліфункціонального центру національного значення, важливого осередку громадсько-політичного, культурного та ділового життя України.

Детальніше

Концертна програма Яна Табачника «Честь имею пригласить»

Щороку Український дім приймає у себе гостей творчого вечора Яна Табачника «Честь имею пригласить»

На зйомки концерту з'їжджаються найвідоміші артисти української та російської шоу-бізнесу, а також безліч відомих діячів у сфері культури та політики.

Детальніше

Конференція «Шляхи поширення інформації: стратегії і кращі практики забезпечення користувачів статистикою для прийняття рішень»

12-14 вересня 2012 року в Національному центрі ділового та культурного співробітництва «Український дім» відбулася конференція Міжнародної асоціації офіційної статистики та Державної служби статистики України на тему: «Шляхи поширення інформації».

Детальніше