ПАРИЗЬКИЙ ПРОМЕНАД

 

Погодьтесь, кожна жінка мріє отримати в подарунок романтичну подорож до Парижу! Чи не так, любі жінки?

На початку весни, 5-6 березня, Український дім виконав цю жіночу мрію, даруючи можливість здійснити святковий шопінг, який перетворив панянок і пані на мадемуазель та мадам, які прогулювались стилізованими паризькими вуличками.

Також відвідувачі познайомить зі смаками вишуканої французької кухні, а вечір променаду заповняли мелодії кохання від музикантів оркестру «Lords of the Sound». Нарешті ми дізнались «Про що співають французи»...

Також в програмі «Паризького променаду» проходила феєрія весняних подарунків, уроки французької мови від Французького інституту, працювали бутіки модного одягу, функціонував культурно-розважальний простір, проходив картинний вернісаж в магії вишуканих ароматів французьких парфумів

Гості також мали унікальну можливість ознайомитись із сучасними тенденціями в make-up від салонів краси.

Під стінами Українського дому для усіх бажаючих проходив тест-драйв французьких авто, в самому закладі працювали фото зони професійних художників.

Для дітвори найприємнішим напевно був конкурс котів «Міс Мяу» та виставка котів.

Та кульмінацією Парижського променаду був розіграш двох туристичних путівок до Парижу, який проводив відомий український фронтмен гурту «ВВ» Олег Скрипка.

Олег Скрипка також розкрив маленьку таємницю із свого життя, адже вивчав спершу французьку мову, а потім українську. Тому туристична агенція подарувала ще і третю путівку до Парижу і самому Олегу.

Свято завершилось під аплодисменти та слова подяки організаторам дійства від гостей Парижського променаду.

Партнери:

 

ПАРИЗЬКИЙ ПРОМЕНАД

Графік роботи:

5 - 6 березня

З 11.00 до 20.00

Вхід вільний