Національна виставка «Український сувенір»

З 2010 року Український дім започаткував традицію проводити щорічну Виставку «Український сувенір».

Відповідно до Розпорядження Кабінету Міністрів України від 18.01.2012 № 25-р «Про затвердження переліку виставок і ярмарків, що проводитимуться в Україні у 2012 році, яким надається статус міжнародних та національних» виставці «Український сувенір» було надано статус Національної.

Національна виставка «Український сувенір» - це яскравий захід, що представляє широкий спектр галузевих напрямків сувенірної продукції в Україні. Вибір сувенірної продукції - це приємне заняття для всіх, особливо, якщо сувенір – це подарунок для близької людини.

Тематика Виставки різноманітна та містить такі розділи: українські вироби, сувеніри народів світу, хендмейд, елітні канцелярські приладдя, бізнес подарунки, продукція з символікою туристичних центрів і міст тощо. Виставка має широкий асортимент продукції, як ексклюзивної дорогої, так і продукції середньої цінової категорії. Також під час виставки представлені мистецькі твори, сувенірні вироби та коштовні прикраси з усіх областей України, які відображають культуру, історію та етнічну самобутність нашої держави. Усі експонати відображають творчий та мистецький рівень художників, скульпторів і народних майстрів.

Національна виставка «Український сувенір» - це презентації нових торгівельних марок і вже відомих брендів, велика кількість маркетингової інформації, професійного обміну інформацією, спілкування з партнерами та покупцями в атмосфері свята, що панує на Виставці. Це унікальна можливість налагодити ефективні та вигідні взаємовідносини в сфері індустрії сувенірного бізнесу. Крім того, це гарна можливість налагодити ділові контакти для організації власної справи.

Впродовж Виставки відбувається велика кількість заходів, майстер-класів та семінарів за участю народних майстрів, які демонструють традиційну техніку народних ремесел.

На відкриття Національної виставки «Український сувенір» завжди запрошуються представники органів державної та місцевої влади, представники зарубіжних посольств в Україні та міжнародних організацій, що безумовно сприяє популяризації культури українських традицій та сувенірної продукції.