Книжкова виставка-ярмарок до Дня знань

Протягом багатьох років за підтримки та під патронатом Державного комітету телебачення і радіомовлення України доброю традицією стало проведення в приміщенні Національного центру ділового та культурного співробітництва «Український дім» Книжкової виставки-ярмарку до Дня знань.

Книжкова виставка-ярмарок в Українському домі – це передусім яскрава подія в інтелектуальному та духовному житті країни. За час свого існування вона стала відомим, популярним заходом як для спеціалістів цієї галузі, так і для книголюбів України. На ній завжди представлені останні новинки книжкового ринку, проводяться зустрічі та автограф-сесії з популярними авторами, діє розважальна програма для дітей.

В рамках проведення виставки-ярмаку запрошуємо відвідати «Фестиваль морозива» на якому дітлахи та їх батьки зможуть поласувати смачним морозивом. Також діти зможуть спробувати себе і в ролі народних майстрів, адже з ними будуть проводити майстер-класи видатні народні майстри України та буде відбуватись багато інших цікавих подій.

Традиційно під час проведення книжкової виставки-ярмарку проводиться Благодійна акція «Придбай книжку – подаруй свято дітям, позбавленим батьківської турботи». Всі бажаючі зможуть зробити свій вагомий внесок у забезпечення дитячих будинків та шкіл-інтернатів новими книгами. В знак подяки за Вашу щирість і не байдужість ми запросимо Вас відвідати «Літературне кафе», де можна буде пригоститися смачним ароматним чаєм і першими дізнатися про новинки книговидання.

Приєднуйтесь до команди не байдужих людей! Поділившись лише краплинкою свого тепла та уваги, усі разом ми зможемо подарувати цим дітлахам трохи добра та надії!

Детальніша інформація на сайті виставки - http://book.ukrdim.gov.ua