Запрошуємо вас прийняти участь у власних щорічних заходах Українського дому

Масштабну подію в спортивному житті України вперше влаштовує Український дім!

Ми запрошуємо всіх відвідати виставку «Спорт та спортивна індустрія України».

Нашою виставкою ми хочемо показати як важливо розвивати масовий спорт в Україні. Метою виставкового форуму є популяризація здорового способу життя та створення сприятливих умов для розвитку спортивної індустрії.

Детальніше

Новорічні ялинки за мотивами казок народів світу

Український дім започаткував нову традицію святкування новорічних ялинок!

Кожного року, на новорічні свята, Український дім буде перетворюватися на різноманітні куточки світу, адже починаючи з 2011 року, новорічні вистави для дітей будуть ставитися за мотивами казок народів світу.

Детальніше

Книжкова виставка-ярмарок до Дня знань

Протягом багатьох років за підтримки та під патронатом Державного комітету телебачення і радіомовлення України доброю традицією стало проведення в приміщенні Національного центру ділового та культурного співробітництва «Український дім» Книжкової виставки-ярмарку до Дня знань.

Детальніше

Щорічний виставковий форум «Доступне житло»

Кожного року для об’єднання попиту і пропозиції Мінрегіон та ДП «Український дім» збирають в Українському домі забудовників, банкірів, соціально-відповідальний бізнес та громадян.

Детальніше

Національна виставка «Український сувенір»

Національна виставка «Український сувенір» - це яскравий захід, що представляє широкий спектр галузевих напрямків сувенірної продукції в Україні. Вибір сувенірної продукції - це приємне заняття для всіх, особливо, якщо сувенір – це подарунок для близької людини.

Детальніше

Національний Благодійний Великодній ярмарок

Кожного року напередодні великого свята Пасхи в Українському домі відбувається Національний благодійний великодній ярмарок.

Детальніше