Освітні виставки

 

12-13 квітня запрошуємо старшокласників, студентів і батьків відвідати в Українському домі виставки "Освіта за кордоном" та «Освіта та кар’єра – 2019», в ході яких будуть представлені більше 50 закордонних навчальних закладів з різних країн світу та провідні українські вищі.

У ході виставок майбутні абітурієнти та їх батьки зможуть дізнатися про підготовчі програми, які пропонують навчальні заклади, рівень вимог до сертифікатів ЗНО з навчальних предметів, кар’єрні перспективи після отримання диплому тощо.
Експозиція виставки "Освіта за кордоном" розрахована на тих людей, які бажають навчатися за кордоном. Відвідувачам буде представлений широкий спектр освітніх програм.

Упродовж двох днів роботи виставки українська молодь зможе ознайомитися з пропозиціями вивчення іноземних мов за кордоном, отримати актуальну інформацію про підготовчі університетські курси та дізнатися про бакалаврські і магістерські програми закордонних університетів та коледжів. Відвідувачі також матимуть змогу поспілкуватися з представниками посольств, культурних центрів та провідних українських спеціалізованих агенцій.

У цьогорічній виставці беруть участь навчальні заклади і академічні агенції з Греції, Кіпру, Литви, Німеччини, Польщі, Словаччини, Чехії, США, Франції.
Традиційно великими павільйонами будуть представлені навчальні заклади Чехії, Польщі та Словаччини, що здобули популярність в Україні завдяки привабливому співвідношенню вартості та якості освіти.

Виставка "Освіта за кордоном" працюватиме з 11.00 до 18.00.
Вхід вільний.
З переліком учасників виставки Ви можете ознайомитись на сайті fair.edu-abroad.com.ua

Графік роботи:

12-13 квітня