Освітні виставки

 

12-13 квітня 2019 року Український дім широко відкрив свої двері для старшокласників, студентів і батьків, які відвідали традиційну щорічну виставку "Освіта за кордоном" та «Освіта та кар’єра – 2019».

На виставках були представлені більше 50 закордонних навчальних закладів з різних країн світу та провідні українські вищі.

У ході роботи виставок майбутні абітурієнти та їх батьки мали унікальну змогу дізнатися про підготовчі програми, які пропонували навчальні заклади, рівень вимог до сертифікатів ЗНО з навчальних предметів, кар’єрні перспективи після отримання диплому тощо.

Експозиція виставки "Освіта за кордоном" була розрахована на тих людей, які бажають навчатися за кордоном. Відвідувачам був представлений широкий спектр освітніх програм. Упродовж двох днів роботи виставки українська молодь змогла ознайомитися з пропозиціями вивчення іноземних мов за кордоном, отримати актуальну інформацію про підготовчі університетські курси та дізнатися про бакалаврські і магістерські програми закордонних університетів та коледжів.

Відвідувачі також спілкувалися з представниками посольств, культурних центрів та провідних українських спеціалізованих агенцій. У цьогорічній виставці брали участь навчальні заклади і академічні агенції з Греції, Кіпру, Литви, Німеччини, Польщі, Словаччини, Чехії, США, Франції. Традиційно великими павільйонами були представлені навчальні заклади Чехії, Польщі та Словаччини, що здобули популярність в Україні завдяки привабливому співвідношенню вартості та якості освіти та їх популяризації на виставкових майданчиках Українського дому.

 

Графік роботи:

12-13 квітня