Відкрита лекція "Програми реформ в Україні"

11 вересня о 15:00 в Українському домі в залі презентацій на 5 поверху Іван Міклош, колишній Міністр фінансів Словаччини, нині член Парламенту і Мікулаш Дзурінда, колишній Прем'єр-міністр Словаччини, в даний час Президент Мартенс центру Вільфрід Європейських досліджень проведуть лекцію "Програми реформ в Україні", організовану Київською Школою Економіки (KSE).

Мікулаш Дзурінда є словацьким політиком, який обіймав посаду Прем'єр-міністра Словаччини з 30 жовтня 1998 року по 4 липня 2006. Він є засновником і лідером Словацької демократичної коаліції (SDK), а також Словацького демократичного та християнського Союзу. Другий термін в уряді Мікулаша Дзурінди був визнаний як реформістський, про-ринковий і найбільш ефективний в економічних питаннях Словаччини з 1993 року. Проведені реформи включали введення єдиного 19% податку, проведення пенсійної реформи (другий етап), реформу фінансування освіти (за винятком коледжів і університетів ). Під час прем’єрства Мікулаша Дзурінди Словаччина приєдналися до Європейського союзу і NATO.

Пізніше Мікулаш Дзурінда обіймав пост Міністра закордонних справ у коаліційному уряді Прем'єр-міністра Івети Радічової в період з 2010 по 2012 рік. З грудня 2013, Мікулаш Дзурінда був обраний Президентом Центру європейських досліджень.

Іван Міклош є словацьким політиком і колишнім Міністром фінансів Словаччини в період 2010-2012, а також 2002-2006 років. Пан Міклош був заступником Прем'єр-міністра Словаччини з питань економіки в період з 1998 по 2002 рокіів. У 2004 році він був визнания найкращим реформатором в сфері бізнесу згідно з доповіддю Світового банку Doing Business. Під його керівництвом, Словаччина піднялась на 32-ге місце (з 178 країн) в індексі легкості ведення бізнесу.

Для участі у заході та отриманні акредитації, будь ласка, зареєструйтесь - http://www.kse.org.ua/uk/about/kse-news/?newsid=421

Відкрита лекція Програми реформ в Україні

Графік роботи:

11 вересня 2014 року