Новорічні пригоди козаків у Грузії

 

В Українському домі на Європейській площі, за щорічною зимовою традицією, відбулись Новорічні ялинки за мотивами казок народів світу. Цього разу маленькі глядачі познайомились з легендарною Грузією!

Надзвичайний та Повноважний Посол Грузії в Україні Міхеіл Уклеба на офіційному відкритті свята привітав гостей та побажав усім миру та здійснення усіх мрій, і нагадав, що Україна та Грузія - дві дружні країни.

Ця захоплююча, красива та мудра казка стала незабутнім подарунком для дітей у святкові дні. Наша новорічна історія перенесла маленьких глядачів у квітучу країну з надзвичайно гостинним народом, де українські козаки з допомогою свого нового друга Білки побороли підступного героя Деві.

Свято відвідали також діти-сироти та діти, батьки яких перебувають у зоні АТО. Український дім в особливий спосіб привітав цих гостей – вистава та анімаційні заходи проводились для них безкоштовно.

Постановку здійснено акторами Національного академічного драматичного театру ім. Івана Франка під керівництвом Народного артиста України Чирипюка Д.І.

Новий рік

Графік роботи:

25 грудня - 10 січня