Науково-практична конференцію з міжнародною участю «ІНФЕКЦІЙНІ ЗАХВОРЮВАННЯ У ДІТЕЙ. СУЧАСНИЙ ПОГЛЯД НА ДІАГНОСТИКУ, ЛІКУВАННЯ ТА ПРОФІЛАКТИКУ»

 

30 березня 2017 року в Українському домі відбулась Науково-практична конференція з міжнародною участю «Інфекційні захворювання у дітей. Сучасний погляд на діагностику, лікування та профілактику»

У роботі конференції взяли участь світила медицини: КРАМАРЬОВ С.О. - д.мед.н., професор (Україна, МАНФРЕД С. ГРІН - лікар, к.мед.н, (Ізраїль), ГОЛУБОВСЬКА О.А. - д.мед.н., професор (Україна) та ін.

Головними темами доповідей конференції були: хронічні вірусні гепатити у дітей; грип та гострі респіраторні інфекції; інфекції, що передаються повітряно-крапельним шляхом; герпесвірусні інфекції; нейроінфекції у дітей; кишкові інфекції у дітей; захворювання з синдромом екзантем у дітей; інтенсивна терапія в клініці дитячих інфекцій; імунопрофілактика та вакцинація; пробіотики в інфектології та дитячій інсектології; сучасні противірусні препарати в клініці дитячих інфекцій; антибактеріальні препарати в практиці педіатра і дитячого інфекціоніста; антибіотикорезистентність збудників інфекційних захворювань ; пробіотичні продукти харчування в педіатрії.

Захід внесено в «реєстр з’їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій, що проводяться в 2017 році МОЗ і НАМН України»

Організаторами заходу були Національний медичний університет імені О.О. Богомольця, кафедра дитячих інфекційних хвороб.

Графік роботи:

30 березня