Науково-практична конференція з міжнародною участю «Актуальні питання інфекційних та паразитарних хвороб. Тропічна медицина»

 

19 жовтня 2017 року в Українському домі відбулася науково-практична конференція з міжнародною участю «Актуальні питання інфекційних та паразитарних хвороб. Тропічна медицина».

Даний Захід внесено в «Реєстр з’їздів, конгресів, симпозіумів і науково-практичних конференцій, що проводяться в 2017 році МОЗ і НАМН України» за № 216. Організаторами конференції виступили: Національний медичний університет імені О.О. Богомольця МОЗ України. Куратором даного міроприємства була Голубовська Ольга Анатоліївна - завідувач кафедри інфекційних хвороб Національного медичного університету імені О. О. Богомольця, доктор медичних наук, професор.

Участь у роботі конференції взяли лікарі за спеціальністю: інфекціоністи, дитячі інфекціоністи, лікарі загальної практики/сімейної медицини, завідувачі та спеціалісти науково-дослідних лабораторій, лікарі станції/відділення швидкої та невідкладної медичної допомоги, терапевти, педіатри.

Ділячись враженнями від конференції, учасники акцентували свою увагу на доцільності проведення таких заходів, для обміну досвідом та отриманням новітньої інформації саме у цій сфері медицини інфекційних хвороб.

Графік роботи:

19 жовтня